heapmail Internet Solutions sp. z o.o.

heapmail Internet Solutions sp. z o.o.

 
heapmail Internet Solutions sp. z o.o. to zespół wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin. Swoją wiedzę zdobywali na renomowanych uczelniach, a doświadczenie wzbogacali pracując w firmach z różnych branż. To właśnie dzięki takiemu połączeniu wiedzy i doświadczenia firma oferuje rozwiązania stanowiące unikalny zestaw korzyści dla swoich klientów.

"Rozwiązania internetowe" tak najogólniej można by nazwać domenę działalności, którą heapmail prowadzi od 1997 roku. Przez te lata firma zdobywała doświadczenie, które w branży internetowej jest niezwykle ważne. Fachowa i szybka obsługa to motto przyświecające nam w codziennej pracy. Nasze działania zawsze są ukierunkowane na klienta i z myślą o klientach.

Głównymi polami działalności spółki jest: TWORZENIE OPROGRAMOWANIA, TWORZENIE SERWISÓW INTERNETOWYCH, HOSTING I POZYCJONOWANIE SERWISÓW W SIECI INTERNET.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie posiadamy, fachowej obsłudze oraz wysokiej jakości specjalistom, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu jakie zostanie nam postawione w dziedzinie oprogramowania, projektowania graficznego, hostingu oraz pozycjonowania.

Firma od 2007 roku angażuje się w organizację konkursu T@lenty Informatyczne.

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | www.hb.pl