Sponsorzy

Sponsorami Konkursu Wiedzy Informatycznej „T@lenty Informatyczne” byli:

Advatech Sp. z o.o.
Firma Advatech jest integratorem rozwiązań informatycznych. Na rynku IT pojawiła się w 1998 roku. Zakres usług Advatech ewoluował wraz z potrzebami i oczekiwaniami klientów, ostatecznie koncentrując się na kompleksowych rozwiązaniach. Głównymi obszarami działalności Advatech są systemy przetwarzania i archiwizacji danych, systemy bezpieczeństwa informacji, systemy pracy grupowej i zarządzania informacją oraz budowa i obsługa infrastruktury informatycznej. Strategia działania Advatech to kompleksowa i długotrwała współpraca z klientem.

Kruk S.A.
KRUK jest prekursorem na rynku zarządzania wierzytelnościami masowymi w Polsce. Dzięki swojej innowacyjności i skuteczności KRUK w ciągu 11 lat osiągnął pozycję nr 1 w branży stając się kluczowym graczem zarówno w obszarze windykacji na zlecenie jak i obrotu wierzytelnościami. Siła kapitałowa spółki oraz renomowany inwestor strategiczny gwarantują jej stabilizację finansową oraz możliwość dalszego dynamicznego rozwoju i finansowania nowych projektów.

O skali działalności i potencjale firmy najlepiej świadczy fakt, że w latach 2004-2007 KRUK przywrócił do życia gospodarczego ponad 820 mln zł dla swoich Klientów. Dzięki KRUKowi rękę na pulsie należności trzymają banki, pośrednicy kredytowi, ubezpieczyciele i inne instytucje finansowe, operatorzy telefonii komórkowej i stacjonarnej, telewizyjne platformy cyfrowe oraz telewizje kablowe. KRUK współpracuje także ze spółdzielniami mieszkaniowymi, zakładami energetycznymi, firmami dystrybucyjnymi i handlowymi (z sektora FMCG) i innymi podmiotami, których dłużnikami są klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | www.hb.pl