T@lenty Informatyczne X

X edycja Konkursu Wiedzy Informatycznej „T@lenty Informatyczne” organizowanego co roku dla uczniów szkół gimnazjalnych i uczniów szkół ponadgimnazjalnych przez Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w Wałbrzychu wraz z partnerami, odbyła się 11 stycznia 2011 r.

Konkurs został objęty honorowym patronatem przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty oraz Starostę Wałbrzyskiego. Mecenasem konkursu został Rotary Club, który ufundował dwa roczne stypendia w wysokości 2 tys.zł. Współorganizatorami są znaczące nie tylko na lokalnym rynku firmy: Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i  heapmail Internet Solutions sp. z o.o.
Organizacja tego typu imprez ma na celu rozwijanie oraz promocję talentów informatycznych. Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie Konkursem wśród uzdolnionych, ambitnych uczniów i ich nauczycieli. Udział w tego typu rywalizacji to również doskonały sposób na naukę samodzielnego zdobywania wiedzy, możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży informatycznej oraz szansa na zdobycie cennych nagród.

Z każdej szkoły mogły wziąć udział 3 osoby, które interesują się szeroko rozumianą informatyką oraz osiągają bardzo dobre wyniki w tej dziedzinie. Ilość miejsc jest ograniczona (gimnazja 60 uczestników, szkoły ponadgimnazjalne 30 uczestników). Zadania konkursowe były ciekawe, pouczające i przyniosły wiele satysfakcji wszystkim, którzy próbowali się z nimi zmierzyć.

Konkurs odbył się 11 stycznia 2011 roku w siedzibie Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. budynku Dolnośląskiego Parku Technologicznego „T-Park” (ul. Szczawieńska 2,  Szczawno Zdrój, www.t-park.pl).

 

Wyniki X edycji Konkursu "T@lenty Informatyczne"

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | darmowe domeny pl | | gdzie kupić hosting www.hb.pl