Wyniki

 W dziesiątej edycji Konkursu Wiedzy Informatycznej "T@lenty Informatyczne" wzięło udział 100 osób, w tym:

- uczniowie szkół gimnazjalnych - 58 osób (6 dziewczynek, 52 chłopców) z 20 szkół
- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych - 42 osoby (1 dziewczynka, 41 chłopców) z 14 szkół

Uczniowie, którzy wzięli udział w Konkursie reprezentują następujące miasta: Wałbrzych, Jedlina Zdrój, Czarny Bór, Wrocław, Boguszów Gorce, Szczawno Zdrój, Głuszyca, Walim, Kamienna Góra, Świebodzice, Mieroszów, Stare Bogaczowice.

Do drugiego etapu Konkursu zakwalifikowali się:

GIMNAZJUM:

    Szymanowski Karol PG nr 1 w Świebodzicach
    Małkowski Mateusz PG nr 13 w Wałbrzychu
    Kramnik Bartłomiej PG nr 13 w Wałbrzychu
    Obrzut Kacper PG nr 3 w Wałbrzychu
    Onyszko Sławomir PG nr 3 w Wałbrzychu
    Szymczuk Łukasz ZSF SGM-K w Wałbrzychu
    Jaroszewski Piotr PG nr 9 w Wałbrzychu
    Dziewiątkowski Krzysztof ZSF SGM-K w Wałbrzychu
    Cichocki Michał Gimnazjum Miejskie w Jedlinie Zdrój
    Mazurek Paweł PG w Czarnym Borze


PONADGIMNAZJALNE:

    Wojnowski Jakub - II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu
    Dąbrowski Piotr - Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu
    Mąkosa Arkadiusz - II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu
    Cichocki Karol - ZS nr 8 Wałbrzych
    Buczyński Kacper - ZS w Bielawie
    Fąfara Adrian - ZS w Żarowie
    Botew Krystian - ZS w Bielawie
    Pawłowski Michał - I Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu
    Szczepanowski Paweł - II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu
    Korzeniowski Mateusz - Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu


Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych to:

GIMNAZJUM:


    Obrzut Kacper PG nr 3 w Wałbrzychu
    Jaroszewski Piotr PG nr 9 w Wałbrzychu
    Małkowski Mateusz PG nr 13 w Wałbrzychu


PONADGIMNAZJALNE:

    Dąbrowski Piotr - Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu
    Buczyński Kacper - ZS w Bielawie
    Korzeniowski Mateusz - Elektroniczne Zakłady Naukowe we Wrocławiu


Nagrody przekazane przez sponsorów - firmę Advatech Sp. z o.o. oraz KRUK S.A. sprawiły zwycięzcom wiele radości. W dwóch kategoriach wiekowych nagrodą za zajęcie I miejsca był wysokiej klasy laptop Samsung, uczniowie którzy zajęli II miejsce otrzymali Monitor LG 3D, natomiast III miejsce nagodzone zostało Monitorem LEDowym Samsung.

Uczniowie, którzy zajęli pierwsze miejsce otrzymali także roczne stypendium w wysokości 2tys. złotych ufundowane przez ROTARY KLUB ŚWIDNICA - WAŁBRZYCH.
Firma Advatech Sp. z o.o. zrobiła uczestnikom Konkursu niespodziankę i ufundowała nagrodę w postaci i-Poda za rozwiązanie zadania dodatkowego.

Najlepiej poradził sobie z nim Arkadiusz Mąkosa z II Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu.

Ponadto wszystkie dzieci, które zakwalifikowały się do drugiego etapu konkursu otrzymały upominek od firmy KRUK S.A. w postaci MP4.

strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | darmowe domeny pl | | gdzie kupić hosting www.hb.pl